عصاره گیاهی هپاتوپارما موثرترین داروی گیاهی برای درمان مطمئن و ارزان کبد چرب

مزایای عصاره گیاهی هپاتوپارما برای درمان کبد چرب نسبت به داروهای مشابه در بازار

• غلظت این عصاره در مقایسه با محصولات مشابه بسیار بالاتر و دارای مواد موثره بیشتری است. در حال حاضر اولین عصاره موثر معرفی شده در کشور و قویترین درمان کبد چرب عصاره هپاتوپارما است.
• هرچند این عصاره برای کبد چرب بهینه شده است ولی بر روی سایر اختلالات کبدی موثر است. همانطور که آسیب کبد سبب درگیر شدن سایر اندامهای بدن میشود، بهبود کبد بر عملکرد صحیح سایر اعضای بدن نیز نقش مهمی دارد.
• محصولات برگ بهشت کاملا ارگانیک و از گیاهان دارویی بومی و همچنین فاقد حلالهای شیمیایی، الکل، پارافین یا هر ماده نگهدارنده شیمیایی دیگر هستند.
• این عصاره اثرات منفی عرقیات و عصاره های موجود در بازار را ندارد و به صورت کاملا اختصاصی طی 7 سال پژوهش برای کبد چرب بهینه شده است.
• بر اساس آمار مصرف کنندگان این عصاره برای تمامی گریدهای کبد چرب و حتی فیبروز و سیروز کبدی اثرات شگفت انگیزی داشته است.

اغلب محصولات مشابه داخلی و خارجی علاوه بر کیفیت پایین قیمتهای بسیار بالا و گزافی را برای داروی خود قرار داده اند. محصولات برگ بهشت نسبت به کیفیت آن دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند. هدف تیم برگ بهشت ارائه درمانی طبیعی، قطعی، بدون عوارض و با قیمت پایین برای هموطنان گرامی می باشد.
• به دلیل استقبال گسترده هموطنان تصمیم گرفته شد که این محصولات منحصر به فرد برای درمان کبد چرب، کیست تخمدان و سنگ کلیه در کل کشور به صورت پستی توزیع گردد.

تلفن های تماس:

09308190848     

04533616250

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس برگ بهشت در تلگرام به آدرس bargebeheshti@ مراجعه کنید. 

 

سایر محصولات پر فروش

داروی گیاهی سنگ کلیه و داروی گیاهی کیست تخمدان، کاملا گیاهی با اثر درمانی 

عصاره گیاهی رنیفیکس، برای درمان قطعی تمامی انواع سنگ کلیه

این عصاره برای دفع تمامی انواع سنگ کلیه در هر ابعادی که باشد بهینه شده است. برای مثال افرادی با 5 سانتی متر (50 میلیمتر) سنگ نیز از این عصاره مصرف کرده اند و به درمان و بهبودی کامل رسیدند.

  • این عصاره به صورت مایع است و برای دفع سنگ­ کلیه، عفونت­های کلیوی، سنگ مثانه، سوزش ادرار، کم کاری نفرون­های کلیه، کیست کلیه و سایر اختلالات و نارسایی­های دستگاه ادرار به کار می­رود.

  •  این عصاره گیاهی به طور قدرتمندی سنگ­ها را حل کرده و کم کم سبب خرد شدن و دفع از طریق ادرار می­گردد.عفونت­ها و نارسایی ­های کلیوی را در مدت کوتاهی از بین می­برد.

  • درد سنگ کلیه پس از 24 ساعت از مصرف این عصاره رفع خواهد شد و تا پایان دوره درمان سنگ به طور کلی دفع خواهد گردید.

  • سنگ­های حدود نیم سانت (5 میلی متر) با یک دوره از مصرف به طور کامل دفع شده و سنگ­های بزرگتر از این نیازمند مصرف طولانی تر این دارو می­باشند.

  • تمامی انواع سنگ­ها اعم از اوریک اسید یا اگزالات کلسیم بااین عصاره دفع خواهد شد. این عصاره با استقبال گسترده هموطنان عزیز مواجه شده است.افراد زیادی که قرار بود با سنگ شکن و لیزر درمان شوند با هزینه بسیار پایین و مصرف این عصاره به بهبودی کامل رسیدند.

  • هرچند منبع این نسخه دارویی، بومی و قدیمی است ولی نتایج آزمایشات نشان داده است که مکانیسم اثر این دارو بر اساس اصول پزشکی نوین و اصلاح اسیدیته خون صورت می­گیرد. این عصاره سبب حل شدن و خرد شدن سنگ کلیه به ذرات بسیار ریز می­شود.پس در دوران مصرف سنگ دفع شده قابل مشاهده نخواهد بود. ولی در صورتی که ادرار جمع آوری شود رسوبات در ته ظرف ته نشین میشود.

*****************************************************************

عصاره گیاهی رنیفیکس درمان قطعی و تضمینی سنگ کلیه، اثر قوی بدون عوارض

تماس بگیرید: 09308190848

*****************************************************************

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

درمان قطعی سنگ کلیه

عصاره گیاهی ساپوژکس، درمان انواع کیست تخمدان و عفونت داخلی زنان

این عصاره برای درمان عفونت­های داخلی زنان شامل عفونت­های تخمدان و رحم، کیست تخمدان (PCO)، فیبروم، تنبلی تخمدان، اختلالات هورمونی زنانه و سایر مشکلات ناشی از این موارد مثل  ناباروی یا سقط جنین، رویش موهای زائد در صورت و غیره استفاده می­شود.

تخمدان پلی کیستیک شایع‌ترین علت اختلالات هورمونی در خانم‌هاست. در این بیماری تخمدان‌ها بزرگ می‌شوند و کیست‌های متعدد و ریز پیدا می‌کنند. این بیماری دو ویژگی عمده دارد. یکی از آنها بالا بودن هورمون‌های مردانه و بروز علائمی مثل افزایش موهای زائد، ریزش موهای سر، پوست چرب و گاهی ترشح شیر از سینه است و مشخصه دیگر آن نیز اختلال در تخمک‌گذاری و قاعدگی است. دوره قاعدگی نامنظم، نفخ و دردهای ناگهانی در ناحیه شکم و لگن، مشکلات کنترل ادرار، احساس ضعف از علائم بیماری کیست تخمدان است. زنان زیادی در دنیا به این بیماری­ها دچار هستند و درمان قطعی با داروهای شیمیایی برای آن­ها وجود ندارد.

 عصاره گیاهی ساپوژکس دارویی بسیار موثر در رفع عفونت­های داخلی زنان و معضلات ناشی از آن، مثل کیست تخمدان، درد در ناحیه زیر شکم، عادت ماهیانه نامنظم و غیره می­باشد. در اغلب موارد کیست تخمدان به جهت عدم رعایت بهداشت و عفونت ناشی از واژن و رحم می­باشد. که این عصاره با ازبین بردن علائم عفونت و کیست در درمان هر دوی این مشکلات در زنان نقش دارد. اغلب داروهای ارائه شده در کشور برای کیست تخمدان قدرت از بین بردن عفونت داخلی را ندارد. در حال حاضر هیچ ترکیب دارویی برای از بین بردن کیست تخمدان وجود ندارد و این عصاره گیاهی برای از بین بردن انواع کیست تخمدان اعم از ساده، هموراژیک، آندومتریوز و پلی کیستیک ساخته و بهینه شده است.

این دارو توسط شرکت آرتا نوش دارو تولید شده است و محصولی کاملا طبیعی، ارگانیک و ترکیبی از گیاهان بومی کشور است. تمامی تستهای لازم برای اثربخشی دارو انجام شده است . همچنین دارو دارای عوارض جانبی نمی باشد.

برای توضیحات بیشتر از لینک زیر وارد شوید:

برای دریافت این عصاره گیاهی با شماره های شرکت 04533616250 یا همراه 09308190848 تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات درمانی کیست و فیبروم با کانال تلگرام همراه باشید

 https://t.me/bargebeheshti