عصاره گیاهی رنیفیکس، برای درمان قطعی تمامی انواع سنگ کلیه

این عصاره برای دفع تمامی انواع سنگ کلیه در هر ابعادی که باشد بهینه شده است. برای مثال افرادی با 5 سانتی متر (50 میلیمتر) سنگ نیز از این عصاره مصرف کرده اند و به درمان و بهبودی کامل رسیدند.

  • این عصاره به صورت مایع است و برای دفع سنگ­ کلیه، عفونت­های کلیوی، سنگ مثانه، سوزش ادرار، کم کاری نفرون­های کلیه، کیست کلیه و سایر اختلالات و نارسایی­های دستگاه ادرار به کار می­رود.

  •  این عصاره گیاهی به طور قدرتمندی سنگ­ها را حل کرده و کم کم سبب خرد شدن و دفع از طریق ادرار می­گردد.عفونت­ها و نارسایی ­های کلیوی را در مدت کوتاهی از بین می­برد.

  • درد سنگ کلیه پس از 24 ساعت از مصرف این عصاره رفع خواهد شد و تا پایان دوره درمان سنگ به طور کلی دفع خواهد گردید.

  • سنگ­های حدود نیم سانت (5 میلی متر) با یک دوره از مصرف به طور کامل دفع شده و سنگ­های بزرگتر از این نیازمند مصرف طولانی تر این دارو می­باشند.

  • تمامی انواع سنگ­ها اعم از اوریک اسید یا اگزالات کلسیم بااین عصاره دفع خواهد شد. این عصاره با استقبال گسترده هموطنان عزیز مواجه شده است.افراد زیادی که قرار بود با سنگ شکن و لیزر درمان شوند با هزینه بسیار پایین و مصرف این عصاره به بهبودی کامل رسیدند.

  • هرچند منبع این نسخه دارویی، بومی و قدیمی است ولی نتایج آزمایشات نشان داده است که مکانیسم اثر این دارو بر اساس اصول پزشکی نوین و اصلاح اسیدیته خون صورت می­گیرد. این عصاره سبب حل شدن و خرد شدن سنگ کلیه به ذرات بسیار ریز می­شود.پس در دوران مصرف سنگ دفع شده قابل مشاهده نخواهد بود. ولی در صورتی که ادرار جمع آوری شود رسوبات در ته ظرف ته نشین میشود.

*****************************************************************

عصاره گیاهی رنیفیکس درمان قطعی و تضمینی سنگ کلیه، اثر قوی بدون عوارض

تماس بگیرید: 09308190848

*****************************************************************

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

درمان قطعی سنگ کلیه

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
برگ بهشتنسترن Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
Notify of
نسترن
مهمان
نسترن

سلام ، وقت بخیر ، من خیلی دارو مصرف کردم و خیلی دکترا رفتم و خیلی دارو گیاهی مصرف کردم ، ولی سنگهای کلیه ام سرجاشه در هر کلیه دو تا سنگ ۶ و ۷ میلی دارم، خیلی اذیت میکنن ، این عصاره رنیفیکس قیمت و تاثیرش چطوره ،؟