عصاره گیاهی هپاتوپارما موثرترین داروی گیاهی برای درمان مطمئن و ارزان کبد چرب

مزایای عصاره گیاهی هپاتوپارما برای درمان کبد چرب نسبت به داروهای مشابه در بازار

• غلظت این عصاره در مقایسه با محصولات مشابه بسیار بالاتر و دارای مواد موثره بیشتری است. در حال حاضر اولین عصاره موثر معرفی شده در کشور و قویترین درمان کبد چرب عصاره هپاتوپارما است.
• هرچند این عصاره برای کبد چرب بهینه شده است ولی بر روی سایر اختلالات کبدی موثر است. همانطور که آسیب کبد سبب درگیر شدن سایر اندامهای بدن میشود، بهبود کبد بر عملکرد صحیح سایر اعضای بدن نیز نقش مهمی دارد.
• محصولات برگ بهشت کاملا ارگانیک و از گیاهان دارویی بومی و همچنین فاقد حلالهای شیمیایی، الکل، پارافین یا هر ماده نگهدارنده شیمیایی دیگر هستند.
• این عصاره اثرات منفی عرقیات و عصاره های موجود در بازار را ندارد و به صورت کاملا اختصاصی طی 7 سال پژوهش برای کبد چرب بهینه شده است.
• بر اساس آمار مصرف کنندگان این عصاره برای تمامی گریدهای کبد چرب و حتی فیبروز و سیروز کبدی اثرات شگفت انگیزی داشته است.

اغلب محصولات مشابه داخلی و خارجی علاوه بر کیفیت پایین قیمتهای بسیار بالا و گزافی را برای داروی خود قرار داده اند. محصولات برگ بهشت نسبت به کیفیت آن دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند. هدف تیم برگ بهشت ارائه درمانی طبیعی، قطعی، بدون عوارض و با قیمت پایین برای هموطنان گرامی می باشد.
• به دلیل استقبال گسترده هموطنان تصمیم گرفته شد که این محصولات منحصر به فرد برای درمان کبد چرب، کیست تخمدان و سنگ کلیه در کل کشور به صورت پستی توزیع گردد.

تلفن های تماس:

09308190848     

04533616250

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس برگ بهشت در تلگرام به آدرس bargebeheshti@ مراجعه کنید. 

 

سایر محصولات پر فروش

داروی گیاهی سنگ کلیه و داروی گیاهی کیست تخمدان، کاملا گیاهی با اثر درمانی 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of