درمان فیبروم و میوم رحم

کپسول گیاهی درمان فیبروم رحم طی مدت چند ماه به طور کامل فیبروم و میوم رحمی را از بین برده و نیازی به هیچ گونه عمل جراحی و قرصهای شیمیایی وجود ندارد. این کپسول کاملا گیاهی و ترکیبی از گیاهان بومی کشور بوده و برای درمان فیبروم رحم بهینه شده است.


هرچند این کپسول گیاهی است ولی گیاهان استفاده شده در آن بسیار کمیاب و گران قیمت هستند ولی به دلیل رفاه حال بیماران  این کپسول گیاهی با قیمت بسیار مناسب ارائه میشود


هر بسته کپسول شامل 60 عدد بوده و برای یکماه است. برای فیبروم های زیر 2 سانت 1 ماه و برای فیبرومهای بزرگتر دو تا 3 ماه زمان خواهد برد.


عمل جراحی به جز عوارض جسمی و روحی و همچنین احتمال برداشتن رحم و تخمدانها طی عمل، سبب عود مجدد فیبروم میگردد.


این کپسول برای درمان هر نوع میوم و فیبروم از نوع فیبروم ساب سروزال، فیبروم اینترامورال و ساب موکوزال تولید شده است.


برای دریافت اطلاعات درمانی کیست و فیبروم با کانال تلگرام همراه باشید 

https://t.me/bargebeheshti

برای دریافت کپسول درمان فیبروم با شماره های شرکت

04533616250 یا

همراه  09308190848

تماس بگیرید.

در صورتی که قصد دریافت نمایندگی توزیع این محصول گیاهی را در شهر خود دارید با همین شماره ها تماس بگیرید.


دستور مصرف کپسول: صبح و شب یک ربع قبل از غذا یک کپسول را با یک استکان آب میل کنید. در زمان ایام عادت ماهیانه نباید این کپسول مصرف شود. برای جواب موثرتر بهتر است یکساعت قبل از غذا مصرف شود.

دوره درمانی بیماریهای فیبروم و کیست بستگی به فرد، نوع و اندازه ضایعه، سن، غذا و … متفاوت است.


خواص و فواید جانبی کپسول

این کپسول کاملا گیاهی و ترکیبی از گیاهان موثر در درمان کیست آندومتریوز و فیبروم می­باشد. از فواید جانبی این کپسول می­توان موارد زیر را نام برد: تقویت معده و دستگاه گوارش، ضد درد و کولیت معده روده، تقویت دستگاه ریوی، برطرف کننده ­ی تنگى نفس و سرفه کهنه، تقویت سیستم ایمنی، ضد رماتیسم ، جلوگیری از رشد سلول­های سرطانی، ترمیم بافت ها، تقویت مویرگها، ضد دیابت، دارای خواص  ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد پوسیدگی دندان، تقویت تخمدان و رحم، جلوگیری از صرع و بواسیر و بیماریهاى عصبى، براى باز کردن انسداد کلیه و غیره.


این کپسول برای مشکلات آندومتریوز هم کاملا موثر بوده و طی مدت درمانی این بیماری رفع خواهد شد.


خوراکی­هایی که افراد دارای فیبروم  و کیست اندومتریوز باید کمتر استفاده کنند:

یکی از علتهای اصلی ایجاد و رشد فیبروم میزان استروژن زیاد در بدن است. منابع غذایی با استروژن زیاد باید کم یا حذف شوند.گوشت و لبنیاتی که از دامهای پرورش یافته در شرایط مصنوعی که مخصوصا با تفاله سویا یا هورمونهای شیر افزا سبب تحریک افزایش تولید شیر یا گوشت در آنها می­شوند، نباید مصرف شود. سویا و محصولات جانبی منبع استروژن مضر برای افراد فیبرومی است. هورمون استروژن در منابع چرب بیشتر یافت میشوند. مثل کره، خامه، گوشتهای دامها و طیور صنعتی به خصوص قسمتهای چرب تر مثل بال مرغ، روغنهای سوپرمارکت که از گیاهان تراریخته تهیه شده ­اند. مصرف داروهای استروژنی، حتی دانه رازیانه، کتان و کنجد در بعضی افراد محرک رشد فیبروم است. اگر کسی فیبروم دارد و کبد چرب هم دارد کبد چرب مانع روند درمانی فیبروم خواهد بود. سم زدایی بدن توسط کبد نقش بسیار موثری در کنترل سطح هورمونی و روند بهبود فیبروم دارد.


افرادی که هم مشکل کبدی و هم فیبروم دارند نباید از قرص لیورگل استفاده کنند. گزارشهایی از افزایش اندازه فیبروم بعد از استفاده از این  قرص شده است.


نکته کمک درمانی: استفاده از گیاهان خانواده کلم بخصوص کلم بروکلی و گل کلم در کاهش استروژن مضر بدن بسیار موثر است. ولی در مصرف آن زیاده روی نکنید. چون سبب پرکاری تیروئید میشود.


برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام مراجعه کنید:  

https://t.me/bargebeheshtiدرمان فیبروم اینترامورال 3 سانتی بعد از یکماه با مصرف کپسول گیاهی فیبروم

درمان فیبروم 4 سانتی بعد یکماه