درباره ما

مجموعه برگ بهشت تیمی از متخصصان طب سنتی، گیاهشناسی، پزشک زنان و ماما و همچنین دامپزشکان میباشد که طی چند مرحله محصولات تولید شده را آنالیز کرده و بر روی حیوانات آزمایشگاهی تست و بررسی میکنند. هرچند اغلب محصولات از کتب مرجع داروهای سنتی ایران که مورد تایید وزارت بهداشت نیز است استخراج شده است. با این وجود مجموعه اقدام به تستهای مختلف بر روی محصول اعم از تست میکروبی، آنالیز جی سی مس، ماندگاری، تست روی موش و سایر آنالیزها برای اطمینان از کیفیت نموده است.

محصولات برگ بهشت حاصل تلاش چندین ساله بر روی نسخه های قدیمی از کتب طب سنتی برای درمان بیماریهای متابولیک مثل کیست تخمدان و فیبروم رحمی، کبد چرب، سنگ کلیه، واریکوسل و سایر اختلالات بدن است. اغلب محصولات این مجموعه توسط شرکت آرتا نوش دارو تولید شده و دارای مجوزهای تولید و پروانه بهره برداری است. سعی این مجموعه بر تولید عصاره های با کیفیت از گیاهان بومی و دارویی است. ترکیبات عصاره ها ارگانیک و فاقد هر گونه ماده نگهدارنده یا شیمیایی است و کاملا ارگانیک و طبیعی است. هیچگونه عوارضی از محصولات گزارش نشده است. محصولات کاملا گیاهی بوده و هیچ ضرر و عوارض خاصی در دوزهای مصرفی برای افراد ندارد. ویزگی برتر محصولات برگ بهشت و بخصوص عصاره ها عدم وجود الکل در آن است. در حالی که بالغ بر 90 درصد عصاره های شرکتی در کشور عصاره اتانولی است، هرچند این شرکتها مجوز غذا و دارو را دارند . اتانول علاوه بر حرمت شرعی، آسیب جدی به کبد وارد میکند و مانع از روند بهبودی موثر میگردد. تمامی عصاره های عرضه شده آبی میباشد. این عصاره ها همچنین حاوی اسانسهای طبیعی استخراج شده از گیاهان هستند. ترکیبات عصاره به دلیل داشتن اسانس، ترکیبات طبیعی و تولید در حرارت پاستوریزه بوده و در آن نگهدارنده و الکل وجود ندارد.

قیمت محصولات با توجه به نمونه های مشابه بسیار کمتر است. عصاره های شرکت در حجم یک لیتری و به صورت ترکیبی از عصاره چند گیاه ارائه میشوند. اغلب عصاره های گیاهی در بازار در حجم کم و قیمت بالا ارائه میشوند. قیمتهای سایت برگ بهشت با توجه به ترکیبی بودن عصاره ها و غلظت محصول بسیار پایین است. 

 

برای دریافت نمایندگی توزیع محصولات در شهر خود میتوانید با شماره 09308190848 تماس بگیرید. همچنین مجموعه برگ بهشت دارای طیف گسترده ای از محصولات است که تعداد محدودی از آنها در سایت قرار داده شده است. در صورت لزوم میتوانید با ما تماس بگیرید