ساپوژکس داروی گیاهی کیست تخمدان

ساپوژکس داروی گیاهی کیست تخمدان

عصاره گیاهی ساپوژکس یک محصول ایرانی با فرمولاسیون منحصر به فرد طی چندین سال تحقیق و پژوهش و بر اساس یک نسخه قدیمی در طب سنتی ایرانی به دست آمده است. مواد این عصاره شامل گیاهانی از تیره نعنائیان، مینائیان، گل میمونی و چند تیره دیگر گیاهی است که با نسبت و درصد خاصی طی فرایندی استاندارد سازی شده تولید میشود. این عصاره برای درمان انواع کیست تخمدان و عفونت رحم و همچنین درمان فیبروم مصرف میشود.

اطلاعات بیشتر
کپسول ساپوژکس (فیبروم)

کپسول ساپوژکس (فیبروم)

کپسول گیاهی ساپوژکس به همراه عصاره گیاهی ساپوژکس برای درمان کیست تخمدان، فیبروم رحمی استفاده میشود. این کپسول فاقد استروژنهای گیاهی مثل رازیانه یا کتان است و برای درمان کیست و فیبروم یا میوم، کاهش هورمون پرولاکتین، افزایش هورمونهای زنانه مثل استروژن و پروژسترون استفاده میشود. هر بسته 90 عدد کپسول دارد و برای مصرف یکماه است

اطلاعات بیشتر
رنیفیکس درمان سنگ کلیه

رنیفیکس درمان سنگ کلیه

این عصاره برای دفع سنگ کلیه، عفونتهای کلیوی، سنگ مثانه، سوزش ادرار، کم کاری نفرون های کلیه، کیست کلیه و سایر اختلالات و نارسایی های دستگاه ادرار به کار میرود. این عصاره گیاهی به طور قدرتمندی سنگ ها را حل کرده و کم کم سبب خرد شدن و دفع از طریق ادرار می گردد. عفونت ها و نارسایی های کلیوی را از بین میfرد.

اطلاعات بیشتر
هپاتوپارما درمان اختلالات کبدی

هپاتوپارما درمان اختلالات کبدی

این عصاره برای درمان بیماریها و اختلالات کبد اعم از کبد چرب، سیروز کبدی و سایر اختلالات کبدی تولید شده است. علائم بیماریهای کبدی مثل خشکی پوست، خارش پوست، جوش پشت و صورت، زردی پوست و سفیدی چشم، تیر کشیدن رگهای دست و پا و مفاصل، حالت تهوع و سرگیجه بعد از غذای چرب و ... میباشد. مصرف یکماه از این عصاره یک گرید از کبد چرب را کاهش میدهد. هر بطری برای 7 روز مصرف است.

اطلاعات بیشتر