سوالات متداول

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات سایت و نحوه سفارش

لطفا قبل از انجام هرگونه سفارش مطالب سایت و توضیحات مربوط به هر محصول را مطالعه بفرمایید. در صورتی که تمایل به پرداخت از طریق سایت ندارید با شماره 09308190848 تماس گرفته و هزینه را از طریق کارت به کارت، پرداخت با اپلیکیشن ها مثل آپ و ... واریز کنید. تصویر فیش واریزی را از طریق واتساپ بفرستید.

پرداخت از طریق سایت برگ بهشت ایمن است و اطلاعات کارت بانکی مشتریان در سایت ثبت نمیشود. پرداخت موفق از طریق سایت به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار  به واحد ارسال سفارشات تحویل می‏‌شود. قیمتها فاقد ارزش افزوده یا مالیات میباشد.

اگر جواب سوال خود را از قسمت توضیحات محصول و سوالات متداول پیدا نکردید وارد پروفایل خود شوید و سوال خود را در میان بگذارید در اسرع وقت کارشناسان سایت پاسخ خواهند داد. روش ارتباطی سایت برگ بهشت با شما از طریق پروفایل شخصی شما و شماره همراه ثبت شده در سایت است.شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. توصیه میشود لطفا مطالب سایت شامل نظرات، مشخصات محصولات و مقالات را مطالعه کنید بعد سوال خود را بپرسید. به سوالاتی که در قسمت سوالات متداول یا مشخصات محصول نوشته شده است پاسخ داده نمیشود. 

مرسوله خود را از طریق کد رهگیری که به شما داده می­شود پیگیری کنید. برای دریافت کد رهگیری سفارش در واتساپ پیام دهید. 09308190848

سامانه رهگیری مرسولات پستی   https://newtracking.post.ir

بابت دیر رسیدن یا به وقع نرسیدن تماس نگیرید. این مربوط به پست هر منطقه میشود. به دلایل مختلف ممکن است مرسوله به موقع نرسد. عموما ساعت 12 تا 6 عصر مرسوله ها توزیع میشوند. تنها به سفارشات برگشت خورده رسیدگی میشود. در صورت نبودن فرد در محل، آدرس ناقص یا برگشت مرسوله به دلیل سفارش اشتباه و غیره ارسال دوباره با دریافت هزینه پستی همراه خواهد بود. از بین 100 بسته پستی به ندرت یک عدد هم برگشت میخورد. افرادی که در روستا زندگی میکنند از پست بانک روستا بسته خود را تحویل بگیرند.

روش ارسالی تمامی مرسوله ها از طریق پست می باشد. انتخاب نوع پست سفارشی یا پیشتاز بر عهده خود شماست. اغلب موارد پست تهران یکروزه و سایر شهرها 3 روزه میرسد.

تمامی سفارشات شامل بیمه شده و در صورت خرابی (قبل از تحویل به مشتری) قابل پیگیری و عودت وجه است. سایت برگ بهشت تعهدی نسبت به خرابی مرسوله از طرف شرکت پست یا تحویل بسته پاره شده یا ناقص ندارد. مرسوله های دریافتی را بلافاصله بعد دریافت باز کنید. از قبول مرسوله های پاره شده یا ناقص خودداری کنید. در صورت دریافت و تحویل کالای ناقص امکان پیگیری وجود ندارد.

کد رهگیری سفارشات با پیام به شماره واتساپ 09308190848 دریافت کنید و از طریق سایت پست پیگیری کنید.

ابتدا از بیماری خود اطمینان حاصل کنید. اولین و بهترین روش سونوگرافی است. با درد زیر شکم ولگن و ... نمیتوان بیماریهای تخمدان و رحم یا کلیه و کبد را تشخیص داد. گاهی بیماری با درد همراه است. گاهی بدون درد و خونریزی، فیبروم و کیست صعب العلاج ایجاد میشود. درمان در مراحل اولیه هر بیماری بسیار موثرتر و سریعتر است.

همیشه از وضعیت سلامتی جسمی خود اطمینان حاصل کنید. سبک زندگی، لباس و غذای نامناسب این روزها سبب ایجاد بیماریهای زیادی بخصوص در خانم­ها میشود. سیستم تناسلی خانم­ها به دلیل اینکه به بیرون بدن راه دارد و در معرض بیماری­های عفونی قرار دارد و مستعد ایجاد کیست و فیبروم است.

سونوگرافی بیش از 6 ماه قبل برای تشخیص اعتباری ندارد. بعضی بیماریها مثل کیستها و فیبرومها پیشرفت سریعی دارند. طی دو 3 ماه ممکن است چند سانت رشد کنند.

با ما در واتساپ در ارتباط باشید.

سوالات متداول مراجعین

 

اگر درباره محصولات سایت (ساپوژکس  و سایر محصولات) سوالی دارید با کلیک در این قسمت سوال خود را پیدا کنید. در غیر اینصورت میتوانید سوال جدید بپرسید

برای سفارش از سایت کلیک کنید سفارش عصاره ساپوژکس