سوالات متداول

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات سایت و نحوه سفارش

فعلا امکان ثبت سفارش و خرید از سایت ممکن نیست. سفارشات صرفا با تماس تلفنی ثبت میشود. با پیامک، ایتا و بله میتوانید سفارشات خود را ثبت کنید.

لطفا قبل از انجام هرگونه سفارش مطالب سایت و توضیحات مربوط به هر محصول را مطالعه بفرمایید. برای سفارش با شماره 09308190848 تماس گرفته و بعد از واریز آدرس دقیق و نام گیرنده بفرستید. در ایتا و بله هم میتوانید تصویر فیش واریزی ارسال کنید. الزامی به ارسال تصویر فیش واریزی نیست با پیامک هم میتوانید اطلاع دهید.

09308190848 ثبت سفارش از طریق تماس، پیامک،نرم افزار بله، ایتا، روبیکا.

مرسوله خود را از طریق کد رهگیری که به شما داده می­شود پیگیری کنید. کد رهگیری به طور خودکار بعد از ارسال از طرف تیپاکس پیامک میشود. روش ارسالی تمامی مرسوله ها از طریق تیپاکس می باشد. اغلب موارد پست تهران یکروزه و سایر شهرها 3 روزه بعد از ارسال میرسد.

بابت دیر رسیدن یا به وقع نرسیدن تماس نگیرید. این مسئله مربوط به تیپاکس هر منطقه میشود. به دلایل مختلف ممکن است مرسوله به موقع نرسد. عموما ساعت 12 تا 6 عصر مرسوله ها توزیع میشوند. تنها به سفارشات برگشت خورده رسیدگی میشود. در صورت نبودن فرد در محل، آدرس ناقص یا برگشت مرسوله به دلیل سفارش اشتباه و غیره ارسال دوباره با دریافت هزینه اضافه همراه خواهد بود.

تمامی سفارشات شامل بیمه شده و در صورت خرابی (قبل از تحویل به مشتری) قابل پیگیری و عودت وجه است. سایت برگ بهشت تعهدی نسبت به خرابی مرسوله از طرف شرکت تیپاکس یا تحویل بسته پاره شده یا ناقص ندارد. مرسوله های دریافتی را بلافاصله بعد دریافت باز کنید. از قبول مرسوله های پاره شده یا ناقص خودداری کنید. در صورت تحویل کالای ناقص امکان پیگیری وجود ندارد.

ابتدا از بیماری خود اطمینان حاصل کنید. اولین و بهترین روش سونوگرافی است. با درد زیر شکم ولگن و ... نمیتوان بیماریهای تخمدان و رحم یا کلیه و کبد را تشخیص داد. گاهی بیماری با درد همراه است. گاهی بدون درد و خونریزی، فیبروم و کیست صعب العلاج ایجاد میشود. درمان در مراحل اولیه هر بیماری بسیار موثرتر و سریعتر است.

سونوگرافی بیش از 6 ماه قبل برای تشخیص اعتباری ندارد. بعضی بیماریها مثل کیستها و فیبرومها پیشرفت سریعی دارند. طی دو 3 ماه ممکن است چند سانت رشد کنند.

سوالات متداول مراجعین

 

اگر درباره ساپوژکس یا سایر محصولات سوالی دارید با کلیک در این قسمت سوال خود را پیدا کنید. در غیر اینصورت میتوانید سوال جدید بپرسید. لطفا در قسمت نظرات محصول سوال نپرسید. تمامی پرسشهای عمومی در قسمت پرسش و پاسخ سایت جواب داده شده است. این قسمت در منوی اصلی سایت با رنگ قرمز مشخص شده است.